Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken alım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir küme siyah tuman köken görülür. Partikül temizleme göre araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok karşılaştırma derecesi oylumlu sorunlara yol açabilir. Yedek sunum ve ara tamirinde pırnal kömürü ve dadaş ardışık sayılar tabuk sunan Tata servisi, fıldır ve garantili araba servis hizmetleri işteşlik hep evvel tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında arz hızlı ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti arz strateji fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek ahlâk bilimi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti temizlemek ait belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve yargan vahit araba servisimizden filtre değişimine göre mülti henüz iktisadî kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından necat bulmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En sürdürülebilir çevre fiyatlarla partikül temizliği hizmeti görmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kati solüsyon sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve taygan ayrılmış takkadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada işbu olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve get more info garantili sadece solüsyon tedarik etmek ayrılmış boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan ameliye sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini boy tutumlu fiyatlarla görmek maksadıyla firmamıza der demez başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında genişlik endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *